3D İpek kirpik, protez kirpik uzatma takma kirpik ve kirpik gürleştirme ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu sayfanın altına yorum yaparak sorabilirsiniz.

Türkiye’de ilk kez profesyonel makyöz Nurgül Kolukırık tarafından yurtdışı seyahatinde yeni trendler avında keşfettiği ve bakımlı olmayı seven Türk kadınları için getirmiş olduğu 3D İpek Kirpik üç boyutlu ipek kirpik ile dünyada sadece Hollywood yıldızları ve ünlü modellerin kullanmış olduğu 3D İpek Kirpik uygulaması dünya üzerinde yaklaşık 3 yıldır uygulanmaktadır.
Türkiye’de çok yeni olan bu sistemi henüz birçok makyöz ve estetiysen bilmemektedir ve bu bilinmeyen en son teknoloji protez kirpik uygulamasının adı 3D İpek Kirpik dir.

Birçok kişi 3D İpek Kirpik uygulamasının normal günlük takma kirpiklerin yapıştırıcı ile uygulanmadığını düşünmektedir. Günlük tek parça takma kirpiklerin takılması ile kesinlikle alakası yoktur.
3D İpek Kirpik çok özel bir uygulama ve eğitim gerektiren kirpiklerinizin hiç olmadığı kadar gür ve istediğiniz kadar uzunlukta olmasını sağlayan bir İPEK KİRPİK uygulamadır bu uygulamanın adı 3D İpek Kirpik uygulamasıdır. .

Normal ipek kirpik uygulamasında şikâyet edilen konuların başında çok fazla bir fark olmadığı beklenilen gibi yeterince uzun ve gür kirpiklere sahip olmadığı ve yapılış esnasında yapıştırıcının kokusunun gözleri rahatsız ettiğiydi.

3D İpek Kirpik uygulasın da istediğini dolgunluk ve uzunlukta 3 at süre ile kalıcı kirpiklere sahip olabiliyorsunuz. Ve uygulama esnasında sıradan ipek kirpik uygulamalarındaki gözleri rahatsız eden koku 3D İpek Kirpik yapıştırıcısı ve sökücüsünde kesinlikle yok.

 3D İpek Kirpik Hakkında Merak Ettiklerinizi Bu Sayfada Yorum Yaparak Sorabilirsiniz.