ipek-kirpik
İpek Kirpik

İpekKirpik.Org

İpek Kirpik

İpek kirpik son 5 yıldır bütün dünyada Hollywood yıldızları başta olmak üzere bakımlı ve güzelliğine düşkün kadınlar tarafından güzelliği tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerimizin daha uzun ve dolgun gözükmesi için baş vurduğumuz kirpik uzatma yöntemlerinden birisidir.

ipekkirpik.org sitesi Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından ipek kirpik uzatma ve protez kirpik hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir sitedir.

Toptan ve parekende Protez Kirpik malzemeleri, İpek kirpik seti satışımız mevcuttur.

Bir kadının güzelliğinin ayrıntılarda gizli olduğunu profesyonel bir makyöz olarak biliyorum, bu yüzden güzelliğinizin br ayrıntısı olan kirpik kişinin yüzüne göre nasıl yapılmalı, kirpik uzunluğu nasıl ve yapılacak olan ipek kirpik yoğunluğu nasıl seçilmeli? En doğru ve estetik ipek kirpik uygulamalarını uzmanına danışmadan yaptırmayın.

Gerçek İpek den elde edilen kirpikler ile bir kirpik uzatma ve yoğunlaştırma sanatıdır.
Kişinin isteğine uygun Boy , Kalınlık ve Kıvrıklık seçilerek uygulama yapılır

Toplamda Üç ay boyunca kullanacağız bu sistem 3 / 4 hafta da bir bakıma gelerek kontörülü yapılarak kullanılır . Üç ayın sonunda ise 1 hafta kadar dinlendirme süreci Fairlash Merkezimiz olarak tavsiye edilir.

FAİRLASH İPEK KİRPİK MERKEZİ

SİZLER İÇİN İPEK KİRPİK SIK SORULAN SORULARI CEVAPLADIK

1. Kendi kirpiklerimize zarar verir mi?
Kendi kirpiklerimizin 6 haftada bir devir daim süresi vardır, her gün kendi kirpiğimiz dökülür. Rimelinizi temizlerken ya da yüzünüzü yıkarken düşen kirpiklerinizi hatırlayın .  Ama ipek kirpiğin ekstra bir zararı yoktur .

2. Duş/Havuz/Deniz ipek kirpiklere zarar verir mi ?
Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir ipek kirpik, bir zararı olmaz fakat dikkat etmeniz gereken bir şey olacaktır, çok ıslak bırakmamanız gerekiyor, biraz ıslaklığını almanız gerekiyor.

3. İpek kirpik ne kadar kalıcıdır ?
Toplamında bakımları ile birlikte 3 ay kullanıyorsunuz, fakat 3-4 haftada bir bakımları vardır  ,bakım süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir . Cildiniz yağlı veya aşırı yağlı olması bizim için en büyük etkendir.
Eğitmen Nurgül Kolukırık

Eğitmen Nurgül Kolukırık

4. Rimel sürülür mü?
Rimel sürülür, fakat gerek kalmayacaktır. Rimeli dezenfekte ettiğiniz zaman kirpik diplerini sarsacağınız için kirpiklerin erken düşme riskini göze alarak biz Rimel sürmeye Hayır diyoruz .

5. Makyaj yapılır mı?
Evet, rahatlıkla günlük makyajınızı yapabilirsiniz

İpek Kirpik  |  İpek Kirpik Fiyatları | Protez Kirpik  |  Kirpik Kaynağı  |  Kalıcı Kirpik  |  Kalıcı Takma Kirpik  |  Kalıcı Kirpik