İpek Kirpik Seti Mix Set
İpek Kirpik Seti Mix Set

İpek Kirpik Seti Mix Set

3 farklı İpek Kirpik Seti çeşitliliğine yeni birini daha ekliyoruz. Normalde var olan Setlerimiz ;

  • Dökme İpek Kirpik Başlangıç
  • Profesyonel İpek Kirpik Seti
  • Profesyonel İpek Kirpik 3d Set
  • 6D İpek Kirpik Seti Profesyonel
  • Mix   İpek Kirpik Seti
  • Delux İpek Kirpik Seti Profesyonel

Öncelikli olarak bunları açıklamak istiyoruz.

Delux İpek Kirpik Seti Profesyonel : Birden fazla uzmanla birlikte çalışmayı düşünen İpek kirpik Merkezleri içindir. İpek kirpik in Tüm çeşitlerini ( taşlılar ve renkli ipek kirpikler , 3D-6D İpek Kirpikler, tekli ipek kirpikler ve diğer tüm malzemeler ) içerisinde barındırır. Delux İpek kirpik seti ni görmek için tıklayabilirsiniz.

6D İpek Kirpik Seti Profesyonel : Kapsamlı bir içeriğe sahip olan Profesyonel 6D İpek Kirpik Setimiz sadece kirpiklerinin çok daha yoğun olmasını isteyen müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir ürünümüzdür. İleri düzey bir yoğunluk sağlar. En kusursuz bakışlarınıza ışık tutar.

Dökme İpek Kirpik Başlangıç    : Bu işe yeni başlayan veya yapıp yapmamak ile arada kalan kişiler içindir. İpek kirpik kalitesi vs aynı fakat adet olarak daha azdır. Yarı profesyonel bir settir.
Dökme İpek Kirpik Başlangıç  : 3 adet dökme kirpik ve 1 adet sıralı tekli ipek kirpik farklı boylarda. Daha çok başlangıç düzeyindeki müşterilerimiz için tavsiye ettiğimiz bir üründür.

Başlangıç İpek Kirpik Seti : Bu işe yeni başlayan veya yapıp yapmamak ile arada kalan kişiler içindir. İpek kirpik kalitesi vs aynı fakat adet olarak daha azdır. Yarı profesyonel bir settir.

Profesyonel İpek kirpik Seti : Bu set ; ipek kirpik uzmanlığını ciddi anlamda düşünen kişiler, kuaförler, güzellik salonları içindir. 5 farklı boy ve nitelikte kirpik çeşidi barındırdığı için tam anlamıyla profesyonel bir settir. En çok tavsiye ettiğimiz ve ipek kirpik uzmanları tarafından da en çok tercih edilen ürün diyebiliriz.

Delux İpek Kirpik Seti : Birden fazla uzmanla birlikte çalışmayı düşünen İpek kirpik Merkezleri içindir. İpek kirpik in Tüm çeşitlerini ( taşlılar ve renkli ipek kirpikler , mink kirpikler , tüm yapıştırıcı çeşitleri ve diğer tüm malzemelerden ikişer adet ) içerisinde barındırır. Delux İpek kirpik seti ni görmek için tıklayabilirsiniz.

İpek Kirpik Seti Mix

En iyi İpek Kirpik Seti hangisi , hangisini almalıyım , hangi ürünleri tercih etmeliyim diye düşünenler için hazırlık yaptık ve bu seti oluşturduk.
Bu seti hemen şöyle açıklayalım. Profesyonel İpek Kirpik Seti nin karışık hali.
Yani normalde setin içerisinde Kirpik olarak 5 Kutu İpek Kirpik mevcut ( diğer tüm malzemelerde tabiki ) Yalnız bu kirpik üzerinde 3D İpek Kirpik yada Y Lash ipek kirpiklerden de seçebiliyorsunuz.

Örnek veriyorum 3 Kutu Tekli ipek kirpik 2 Kutu 3D kirpik çeşidinden alarak bir karışım yapmış oluyorsunuz ve her türlü müşterinize hitap edebilir hale geliyorsunuz.
Normalde Tekli ipek kirpik sistemi sizin kendi kirpikleriniz tek tek kıl halinde takılır.
3d İpek Kirpik ise bir tek kıl fakat ortadan itibaren 3 ayrıldığı için ekstra 3 kat yoğunluk veren bir sistemdir.
Dolayısıyla tekli ipek kirpiğin yetmediği yada az geldiği noktalarda 3d İpek Kirpiği kullanarak daha gösterişli ve yoğun kirpikler elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve sipariş için 444 3 671 i arayarak ipek kirpik uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Bu arada İpek Kirpik Seti Alanlara İpek Kirpik Eğitimi ücretsizdir.
Şehir dışından arayanlar için ise Eğitim Cd si mevcuttur.