ipek-kirpik

İpek Kirpik Merkezine Hoş Geldiniz

Uzun, dolgun ve kıvrık kirpikler güzelliğine ve dış görünümüne önem veren modern kadınların olmazsa olmaz ve bakışları daha etkili kılmanın bir yöntemi olduğunu bilmektedir..

Sach ® İpek Kirpik Merkezi Dünyanın En Kaliteli İpek Kirpik Malzemeleri ile Sizlere Hollywood Yıldızlarının Güzellik Sırrı 3D İpek kirpik ve Mink Kirpik ile Bakışlarınızı Daha Etkili Kılmanızı Sağlıyor. Daha Uzun, Dolgun ve Kıvrık Kirpikler için En İyi Çözüm 3D İPEK KİRPİK.

“Müşterilerime Kaliteli İpek Kirpik Ürünleri ile Hizmet Verdiğimden Beri Müşterilerim Daha Memnun… .”

İpek Kirpik Uzmanı & Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık

– İpek Kirpik

ipek-kirpik
İpek Kirpik

İpekKirpik.Org

İpek kirpik son 5 yıldır bütün dünyada Hollywood yıldızları başta olmak üzere bakımlı ve güzelliğine düşkün kadınlar tarafından güzelliği tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerimizin daha uzun ve dolgun gözükmesi için baş vurduğumuz kirpik uzatma yöntemlerinden birisidir.

İpekKirpik.Org sitesi Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından ipek kirpik uzatma ve protez kirpik hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir sitedir.

Toptan ve parekende Protez Kirpik malzemeleri, İpek kirpik seti satışımız mevcuttur.

Bir kadının güzelliğinin ayrıntılarda gizli olduğunu profesyonel bir makyöz olarak biliyorum, bu yüzden güzelliğinizin br ayrıntısı olan kirpik kişinin yüzüne göre nasıl yapılmalı, kirpik uzunluğu nasıl ve yapılacak olan ipek kirpik yoğunluğu nasıl seçilmeli? En doğru ve estetik ipek kirpik uygulamalarını uzmanına danışmadan yaptırmayın.

Gerçek İpek den elde edilen kirpikler ile bir kirpik uzatma ve yoğunlaştırma sanatıdır.
Kişinin isteğine uygun Boy , Kalınlık ve Kıvrıklık seçilerek uygulama yapılır

Toplamda Üç ay boyunca kullanacağız bu sistem 3 / 4 hafta da bir bakıma gelerek kontörülü yapılarak kullanılır . Üç ayın sonunda ise 1 hafta kadar dinlendirme süreci Fairlash Merkezimiz olarak tavsiye edilir.

İpek Kirpik

FAİRLASH İPEK KİRPİK MERKEZİ

SİZLER İÇİN İPEK KİRPİK SIK SORULAN SORULARI CEVAPLADIK

1. Kendi kirpiklerimize zarar verir mi?
Kendi kirpiklerimizin 6 haftada bir devir daim süresi vardır, her gün kendi kirpiğimiz dökülür. Rimelinizi temizlerken ya da yüzünüzü yıkarken düşen kirpiklerinizi hatırlayın .  Ama ipek kirpiğin ekstra bir zararı yoktur .

2. Duş/Havuz/Deniz ipek kirpiklere zarar verir mi ?
Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir ipek kirpik, bir zararı olmaz fakat dikkat etmeniz gereken bir şey olacaktır, çok ıslak bırakmamanız gerekiyor, biraz ıslaklığını almanız gerekiyor.

3. İpek kirpik ne kadar kalıcıdır ?
Toplamında bakımları ile birlikte 3 ay kullanıyorsunuz, fakat 3-4 haftada bir bakımları vardır  ,bakım süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir . Cildiniz yağlı veya aşırı yağlı olması bizim için en büyük etkendir.
Eğitmen Nurgül Kolukırık

Eğitmen Nurgül Kolukırık

4. Rimel sürülür mü?
Rimel sürülür, fakat gerek kalmayacaktır. Rimeli dezenfekte ettiğiniz zaman kirpik diplerini sarsacağınız için kirpiklerin erken düşme riskini göze alarak biz Rimel sürmeye Hayır diyoruz .

5. Makyaj yapılır mı?
Evet, rahatlıkla günlük makyajınızı yapabilirsiniz

İpek Kirpik  |  İpek Kirpik Fiyatları | Protez Kirpik  |  Kirpik Kaynağı  |  Kalıcı Kirpik  |  Kalıcı Takma Kirpik  |  Kalıcı Kirpik

– 3D İpek Kirpik

3D ipek kirpik Nedir

3D İpek Kirpik
3D İpek Kirpik

3D İpek kirpik uzatma (yarı kalıcı) protez kirpik uygulamalarında devrimci ipek kirpik uygulamaları ile sıradan protez kirpiklerdeki suni görüntünün aksine, kadınların hep hayal ettiği daha dolgun, daha uzun kirpikler içim en iyi çözümdür.

3D İpek kirpik arzu ettiğiniz muhteşem kirpikleri elde etmek için kimyasal yıpratıcı etkileri olan maskara ve rimel kullanmanızı ortadan kaldırır! 3D İpek kirpik kullanan Hollywood Ünlülerinin o muhteşem bakışlarının güzellik sırrı 3D İpek kirpik!

3D ipek kirpik
3D ipek kirpik

3D İpek kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz 3D İpek kirpik, tek yapıştırılır kirpiklerinizi, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

3D İpek kirpik Uygulama Prosedürü

3D İpek kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. 3D İpek kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz.

3D İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, 3D İpek kirpikkirpiklerinizde ağırlık yapmaz a ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

3D İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

3D İpek kirpik kendi bireysel kirpiklerinizin gelişim ve dökülme döngüsüne bağlı olmaktadır; elbette herkesin genetik yapısına göre kirpiklerin uzama ve dökülme süresi farklıdır. ve sonrası bakım tavsiye takip eğer 3D İpek Kirpik kendi doğal kirpiklerinizle aynı süre kalıcıdır, her doğal kirpik 6-8 hafta yaklaşık bir ömrü vardır. 3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerinizin dolgun ve harika görünümlü olarak 3 / 4 hafta kalmaktadır. 3D İpek kirpik 3 / 4 hafta sonunda bakımları ile dolgu yaparak yenileyebilirsiniz.

3 D İpek Kirpik
3 D İpek Kirpik
3D ipek Kirpik

3D İpek kirpik Uygulamasından Önce Yapılması Gerekenler.

3D İpek kirpik uygulamasına gelmeden önce yüzünüzdeki makyaj kalıntılarını hassas bir makyaj temizleme sütü ile temizleyiniz ve yüzünüzü yumuşak bir sabun ile yıkayınız. Kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı yağlı ciltten arınmış olmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından önce  48 saat içerisinde kirpiklerinize kıvırıcı aparatlar ve kirpik perması uygulamaktan kaçının.
3D İpek kirpik uygulaması boyunca gözlerinizi kapalı olarak kalacaktır, gözlerinizde kaşınma varsa, kontakt lens kullanıyorsanız 3D İpek kirpik uygulama öncesi lenslerinizi çıkarınız.

3D İpek kirpik Uygulamasından Sonraki En Önemli 2 Gün.
Bakımlı ve güzel kadınların güzelliklerini vurgulamak için tercih ettikleri Solaryum, Buhar banyosu sauna gibi yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için 3D İpek kirpik uygulaması sonrasında sadece 48 saat boyunca Solaryum, Sauna ve Buhar banyosundan kaçınılmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından sonra 48 saat maskara ve rimel sürmeyin, kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmesine neden olacaktır.
Gözlerini ovuşturarak kaçının ve kirpik kıvırma aparatları ile kirpiklerinizi kıvırmayınız. Bu tür uygulamalar kirpiklere zarar verebilir.
3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpik alanlarını temizlik esnasında nazik olun.
Yağ bazlı temizleyiciler kullanmak veya makyaj sökücü kremler kullanabilir miyim?
Normal göz kremleri uygulanması esnasında kirpik diplerine yakın sürmemeye dikkat edin.

3D İpek kirpik uygulama eğitimini yurtdışında tamamlayarak Türkiye’de 3D İpek Kirpik Eğitimini veren İlk ve tek kişi Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından 3D İpek kirpik eğitimleri verilmektedir. Lütfen 3D İpek kirpik eğitim sertifikasını görmediğiniz kişilere 3D İpek Kirpikuygulatmayınız.

3D İpek Kirpik Hakkında Bilgi

3D İpek Kirpik Uzatma, bakışlarınıza derin bir ifade yanı sıra son derece uzun ömürlü ve doğal muhteşem bir görünüm kazandırır. 3D İpek Kirpik su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna yüzmeye dayanıklı ve hatta uyku esnasında baskı ve sürtünmeye dayanıklıdır.

3D İpek Kirpik uzatma.2 ay veya 3 ay arası kullanımı mümkündür. 3D İpek Kirpik uzatma daha uzun süre kullanımı ile fark yaratmaktadır.
3D İpek Kirpik uzatma daha uzun, dolgun ve doğal görünümlü kirpik uzatma en yeni protez kirpik uzatma sistemi olmakla beraber en iyi ipek kirpik sitemidir.

3D İpek Kirpik 2 ay  3 ay kadar sürecek inanılmaz bir dayanma süresi ile kirpik teknolojisinde büyük bir atılım.

3D İpek Kirpik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S: 3D İpek Kirpik Ne kadar süre kalacak?
A: Normalde 2 ay kadar, 3D İpek Kirpik doğru uygulandığında kendi kirpiklerinizin yenilenme süresince kalacaktır.
S: Doğal kirpiklerime hasar veriyor mu? 3D İpek kirpik zararları var mı?
A: Hayır, 3D İpek kirpik hiçbir şekilde zararlı değildir. 3D İpek kirpik kendi doğal kirpiğinize zarar vermez! 3D İpek kirpik yapıştırıcı, polipeptid bir bağ oluşturmak için, insan kirpikleri için özel olarak formüle edilmiştir. 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üzerinde çok yumuşak bir yapıştırıcı ile kurur, 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üstünde dolgun ve esnek kalmak için tasarlanmıştır.

S: 3D İpek kirpik uzatma üzerine maskara kullanabiliriyim?
A: 3D İpek kirpik te kirpiklerinizi, kendi doğal kirpikleriniz gibi daha koyu canlı ve patlak göstermek için caba sarf etmenize gerek kalmayacaktır.

Fakat yinede maskara kullanmak isterseniz, 3D İpek kirpik uzatmalarının çok diplere sürmemek kaydı ile su bazlı maskara kullanabilirisiniz.

Su geçirmez maskara kullanmayınız. Rimel çözücü krem ve sökücü her türlü kozmetik kirpikleriniz kullanım süresini azaltacaktır.

3D-Kirpik doğrudan ovalama ya da rimel sökücü kullanırsanız 3D İpek kirpik yapıştırma yerleri zayıflatacaktır. 3D İpek kirpik kullanım esnasında yüzünüzde veya duş alırken su bazlı maskara sadece sabun ve su ile arıtılmalıdır.

3D İpek Kirpik
3D İpek Kirpik
3D İpek Kirpik
3D İpek Kirpik

– Mink Kirpik

Mink Kirpik Nedir

Mink Kirpik vizon ( özel bir kıl ) dan üretilmiş ve tamamen doğaldır. Dünyaca ünlü olan bu trend Jennifer Lopez tarafından da kullanılmaktadır.

Mink Kirpik artık Türkiye.

Mink Kirpik % 100 doğal vizon kürkünden imal edilmiştir. Hollywood yıldızlarının etkileyici bakışlarındaki bu lüks  kirpik uzatma ve dolgunlaştırma yöntemi Mink kirpiği ayrıcalıklı kılıyor. Gerçek vizon, yumuşak, ince, en lüks kirpiklerden oluşur. Çünkü onlar  kimyasal ya da boyalı değil, zengin, kadife gibi bir görünüm vermek için sadece vizon kürkünden başarıyla yapılmaktadır. Son derece Steril ve hipo alerjik dir.

Bu arada yarı mink kirpiklerde piyasada satılıyor Mink adı altında. Dikkati olmanız gerekir GERÇEK MİNK olması gerekir ve gerçek mink kirpik pahalı bir işlemdir.

Salonumuzda Gerçek Mink uygulaması ve satışı yapılmaktadır.

Eğer en doğal kirpiği arıyorsanız bu kesinlikle Mink Kirpik dir. Normal ipek kirpik sistemlerinde bazı gözller özellikle bunu taşıyamamaktadır. Uygulanan ipek kirpikler ağır gelmekte ve kaşıntı yapmaktadır . Özellike bu tarz hassas gözlere sahipseniz bu kirpik yöntemi tam sizin için.

Mink Kirpik Uygulama Fiyatı : 250 Tl

Bu arada bizim yapmış olduğumuz İpek Kirpik uygulaması videomuzu izleyebilirsiniz.

Mink Kirpik Uygulama